Знайдіть число, якщо 135% цього числа дорівнюють 108


Ответы на вопрос

Отвечает Василёнок Антон.

Ответ:

Якщо 135% числа дорівнюють 108, то це число — 108/135*100 = 0,8*100 = 80

Отвечает Давыдова Соня.

Ответ:

x = 80

Пошаговое объяснение:

135% это 1,35, так что:

1,35x = 108

x = 80