Запиши чотири значення а, що е розв’язками нерIвностI 5678-a<5560


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Оля.

Ответ:

Такі значення а, як 1000, 2000, 3000 та 4000 є розв'язками нерівності "5678 - a < 5560"

Пошаговое объяснение:

5678 - 1000 = 4678, 4678 < 5560

5678 - 2000 = 3678, 3678 < 5560

5678 - 3000 = 2678, 2678 < 5560

5678 - 4000 = 1678, 1678 < 5560

Отвечает Жженова Валерия.

-a<-118

a>118

нам підійдуть будь-які 4 числа, більші за 118.

наприклад, 119, 120, 121, 122