Для приготування компоту на зиму їдальня закупила 12 кг цукру, по 23 грн за кілограм, і 18 кг

вишень. За все заплатили 636 грн. Скільки коштує один кілограм вишень?

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Настя.

1) 12 · 23 = 276 (грн.) - стоимость сахара;

2) 636 - 276 = 360 (грн.) - стоимость вишни;

3) 360 : 18 = 20 (грн.) - цена 1 кг вишни.

Выражение: (636 - 12 · 23) : 18 = 20.

Ответ: 20 грн.