1. Середнім арефметичнем чисел а і 8,9 є число 9,5. Знайдіть число а 2.За першу годину поїзд

проїхав 41,5 км, за другу 44,8 км, за третю 43,6 км. Знайдіть середню швидкість поїзда за три години.

Ответы на вопрос

Отвечает Жиренко Анастасия.

Ответ:10,1

Пошаговое объяснение:

9,5=(а+8,9):2

а+8,9=9,5•2

а+8,9=19

а=19-8,9

а=10,1•,=5