Катер плив 1,4 год зі швидкістю 25 км/год та 3,6 год зі швидкістю 20 км/год. Знайди середню

швидкість руху катера протягом усього шляху.​з поясненямми СРОЧНО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Головин Даниил.
1)25+20=45(км)-всьго проплив катер
2)1,4+3,6=5(год)-всього часу проплив катер
3)45:5=9(км/год)
В: середня швидкість катера 9 км/год