Ширина прямокутника 12см. Довжина складає 30%від ширини. Знайди площу, периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Тимкина Соня.

Ответ:

1) 12: 100 * 30= 3,6 (см) довжина

2) (3,6*2)+(12*2)= 7,2+24=31,2(см)-периметр

3) 12* 3,6= 43,2(см²)-площа