8. Фермер зібрав 85 кг помідорів, що становить 65% всієї маси замовлення. Скільки кілограм

помідорів ще потрібно зібрати фермеру?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бирюков Макс.

Відповідь:

85/0.5 = 170 - это сколько нужно собрать помидор всего

170-85 = 85 кг нужно еще собратьсобрать

Покрокове пояснення: