Гіпотенуза рівнобедреного прямокутного трикутника дорівнює 8 см. Знайти площу цього трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Недовесова Анастасия.

Відповідь:

16см^2

Покрокове пояснення:

х-катет

т.к. трикутник рівнобедрений то катети рівні

по т. Піфагора

x^{2} +x^{2} =64\\2x^{2} =64\\x^{2} =32\\x=\sqrt{32} =4\sqrt{2} \\x=4\sqrt{2}

Площа дорвнює х*х/2=32/2=16см^2