Знайти значення виразу a:7+28 якщо a=35


Ответы на вопрос

Отвечает Сердюк Іра.

Відповідь:

33

Покрокове пояснення:

Якщо а=7,то підставивши його в вираз отримаємо—

35:7+28

тоді ділимо 35 на 7, отримаємо

5+28=33

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

35 : 7 + 28 = 5 + 28 = 33

Ответ: 33