з кожної з 15 теплиця фермер збирав по 7 кг огірки в за день скільки кілограм огірків зібрав фермер

з усіх теплиця за 4 дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Вероника.

Ответ:

420

Пошаговое объяснение:

С каждой теплицы по 7. Всего теплиц 15. Значит, в день он собирал 15*7 = 105

За 4 дня: 4*105 = 420

Отвечает Огнева Диана.

Відповідь:

1) 15*7=105 (кг) - фермер збирав кожного дня.
2) 105*4=420 (кг) - зібрав фермер за 4 дні.
Відповідь: за 4 дні фермер зібрав 420 кг огірків.

Покрокове пояснення: