5. Розв'яжи задачу усно, запиши відповідь. а) За дві скатертини заплатили стільки ж, скільки за 5

руш ників. Один рушник коштує 60 грн. Яка ціна однієї скатертини? Відповідь: ??? Не срочно, но надо. :>

Ответы на вопрос

Отвечает Ивтушенко Мария-Ивановна.

Відповідь:

ціна 5 рушників=60*5=300грн

ціна однієї скатертини=300/2=150грн

Покрокове пояснення:

Отвечает Мирная Света.

Ответ:

одна скратертина коштує 150 грн

Пошаговое объяснение:

Представим что скатерть это х

1 рушнык - 60 грн

2х=60*5

это уравнение

2х=300

х=150