ДАЮ 50 БАЛІВ!!!!!! Одна плитка має розміри 20 см і 35 см.Скільки плиток нам знадобиться,щоб

викласти стіну довжиною 4,48 м і висотою 2,5 м

Ответы на вопрос

Отвечает Ерасова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Площа плитки 0,2 * 0,35 = 0,07 м²

Площа стіни 4,48 * 2,5 = 11,2 м²

Знайдемо скільки плиток нам знадобиться,щоб викласти стіну

11, 2 : 0,07 = 160 плиток

Отвечает Кочетова Виктория.

Пошаговое объяснение:

20 см = 0,2 м

35 см = 0,35 м

1) 0,2 * 0,35 = 0,07 (м²) - площадь 1 плитки

2) 4,48 * 2,5 = 11,2 (м²) - площадь стены

3) 11,2 : 0,07 = 160 (штук) - плитки потребуется

Ответ: 160 штук