Знайти загальний вид первісної f(x)=(15x^2-12x+13)


Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ:15*(x^3)/3 -12* (x^2)/2+13*x+C

Пошаговое объяснение:F(x)= 15*(x^3)/3 -12* (x^2)/2+13*x+C;

Первісна суми дор. сумі первісних доданків, первісна степеневої за формулою f(x)= x^n   - F(x)= (x^(n+1))/(n+1)

Отвечает Тюрин Валерий.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

фото