Люди поможіть!!!!!!!! Периметр прямокутника дорівнює 192 см а його ширина 24 см обчисли площу

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Kiseleva Violetta.

Ответ:

1728 кв. см

Пошаговое объяснение:

Дано: АВСД - прямокутник

а=24 см (ширина), в(длина)

Р= 192 см

Знайти: S-?

Р= 2*(а+в)

Нехай в дорівнює х, тоді Р= 2*(24+х), Р=192 см (за умовою)

маємо рівняння 2*(24+х)=192

                            24+х=96

                             х= 96-24

                             х= 72 см

ширина в =72 см.

S= а*в

S= 24*72= 1728 кв.см