. Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії, третій член якої дорівнює 0,8, а четвертий

дорівнює 0,16​

Ответы на вопрос

Отвечает Сарапулова Лиза.

Ответ:

25

Пошаговое объяснение:

S=b1/(1-q)

q=bn/bn-1

q=0,16/0,8=0,2

b3=q²*b1

b1=0,8/0,04=20

S=20/(1-0,2)=20/0,8=25