Помогите пожалуйста у січні ціна сукні становила 650грн. у квітні його ціна збільшилась на 30%.

якою стала ціна сукні​

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшенин Артем.

Цiна у квiтнi становить 130%=1,3 вiд цiни у сiчнi => нова цiна 650*1,3=845 грн.

Вiдповiдь: 845 грн.

Отвечает Ализаде Медина.

650 грн. - 100% cтоимости, +30%=130%

130%=1,3

650*1,3=845(грн.)

Ответ: 845 грн. цена платья.