З коробки, що містить 4 червоних і 3 зелених олівці, навмання виймають 3 олівці. Нехай X – число

вийнятих при цьому червоних олівців. ТЕРМІНОВО! 15 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Косарев Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

вероятность красного карандаша 4/ 4+3 = 4/7 = 0,57 или 57%