Катет і гіпотенуза прямокутного трикутника 12см і 15 см відповідно.Вказати площу трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Михаил.

Знайдем другий катет даного трикутника за допомогою теореми Піфагора

a=12 c=15

b=√15^2-12^2=√225-144=√81=9(см)

тоді знаходимо площу трикутника S=a*b/2=12*9/2=54 cм^2

Відповідь 54 см^2