IV рівень 7. У першому ящику було в 5 разів більше мандаринів, ніж у другому, коли з першого ящика

взяли 25 кг мандаринів, а в другий поклали ще 15, то в обох ящиках мандаринiв стало полрiвну. Скільки мандаринів було в кожному ящику спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Захарова Александра.

Відповідь:

Нехай у першому ящику було (5х) мандаринів, а в

дургому (х) мандаринів.

Складемо рівняння:

5x - 25 = x + 15

5x - x = 15 + 25

4x = 40

x = 10 (м) - було у другому ящику;

10 * 5 = 50 (м) - було у другому ящику;