Вікторія пройшла 5/6 шляху, довжина якого дорівнює 12 км. Скільки це 12км, 2км, 10км?


Ответы на вопрос

Отвечает Субботина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12 *5/6 = 60/6 = 10 км