Знайти 1/2 частину від числа 20


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасов Илья.

Ответ:

10

Пошаговое объяснение:

½ це половина. Тобто треба зайти половину від 20.

20/2 = 10

Отвечает Годилова Диана.

Ответ:

20×1:2=10

Пример:

знайти 1/3 частину від числа 27

27*1/3 = 9 

27*1 = 27

27:3 = 9 

отже, 1/3 частина від 27 = 9

або

2/5 від 20

20*2/5 = 40:5 = 8

2/5 від 20 = 8