Задано, що чисельник і знаменник деякого звичайного дробу помножили на 47 після чого ці чисельник і

знаменник розділили на 3. Чи дорівнює отримана внаслідок цих процесів дріб заданої

Ответы на вопрос

Отвечает Мемех София.

Нехай чисельник а

Знаменник b

\frac{a}{b} \\\\\frac{a*47}{b*47}=\frac{a}{b}*\frac{47}{47} =\frac{a}{b}*1=\frac{a}{b}\\\\\frac{a:3}{b:3}=\frac{a}{3}: \frac{b}{3} =\frac{a}{3}* \frac{3}{b}=  \frac{a}{b}*\frac{3}{3} = \frac{a}{b}

В результаті ми отримаємо той самий дріб