Метр тканини для костюма коштує 120 грн, що в 3 рази дорожче, ніж метр тканини для спідниці. На

скільки дорожче коштують 4 м тканини для костюма від 4 м тканини для спідниці? Срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольский Александр.

Ответ:

1) 120÷3=40 (грн) коштує 1 метр тканини для спідниці

2) 4×120=480 (грн) коштує 4 метри тканини для костюма

3) 4×40=160 (грн) коштує 4 метри тканини для спідниці

4) 480-160=320 (грн)

Відповідь: на 320 грн дорожче коштують 4 м тканини для костюма від 4 м тканини для спідниці.

Отвечает Шутова Настя.

Ответ:

на 320 грн.

Пошаговое объяснение:

120:3=40 (грн) коштує метр  тканини для спідниці

4*120 - 4*40 = 480 - 160 = 320 (грн)