Яблоко коштує 20.56 грн з копійками Покупець дає 50 грн Скільки грошей має дати касирСрочно !!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Сериккали Димаш.

Ответ:

29,44 грн

Пошаговое объяснение:

50 - 20,56=29,44

Отвечает Denver Lesha.

Ответ:

50-20,56=29,44 (грн) має дати касир

______________________________________