Під час заміни електропроводки в першій кімнаті квартири замінили 39 м проводу, у другій - на 15 м

менше, ніж у першій. Для всіх інших кімнат і примiщень потрібно було стільки проводу, скiльки на дві кімнати разом. Скiльки всього метрів електропроводу замінили в квартирі?

Ответы на вопрос

Отвечает Сейтвелиев Эмир.

Ответ:

63

Пошаговое объяснение:

1) 39-15=24

2) 24+39=63

Отвечает Яковлев Руслан.
1) 39-15=24(м)
2) 39+24=63(м)
3) 63х2=126(м)
Відповідь: замінили 126 метрів