Фермер відправив до млина 3 машини із зерном. на першій машині було 3 т 025 кг зерна, на другій на

1 т 809 кг більше, ніж на першій а на третій на 1 т 697 кг менше, ніж на першій і другій разом. скільки всього зерна відправив до млина.

Ответы на вопрос

Отвечает Донская Кристина.
1 тонна = 1000 кг
3025кг = 3025кг на первой машине
1809кг + 3025кг = 4834кг или 4т 834кг на второй машине
(3025кг + 4834кг) - 1697кг = 6162кг или 6т 162кг на третьей машине
3025кг + 4834кг + 6162кг = 14021кг или 14т 21кг зерна отправил фермер зерна на мельницу всего.
Отвечает Багашарава Мадина.
3025+1809=4834вторая маш
3025-1697=1328кг третья маш