2) Учень намалював квадрат і прямокутник. Знайди довжину сторони та площу квадрата, периметр якого

дорівнює периметру прямокутника зі сторонами 5 см і 1 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверин Макс.

Ответ:

Р(прямокутника)=2×(5+1)=2×6=12 (см) периметр прямокутника

а=Р/4=12÷4=3 (см) сторона квадрата

S(квадрата)=a²=3²=9 (см) площа квадрата