Установіть чи є числа 725 і 1278 взаємно простими.


Ответы на вопрос

Отвечает Агалакова Алёна.

Ответ:

Числа 725 і 1278 є взаємно простими.

Пошаговое объяснение:

Установіть чи є числа 725 i 1278 взаємно простими.

  • Взаємно простими числами називаються числа   і  , у яких найбільший спільний дільник дорівнює 1.

Щоб знайти найбільший спільний дільник чисел треба:

1) розкласти числа на прости множники

2) знайти сільні множники

3) знайти добуток спільних простих множників.

1. розкладемо числа на прості множники.

\begin{array}{c|c} 725&5 \\ 145&5 \\29&29 \\ \bf1& \end{array}\: \: \: \:  \: \: \: \begin{array}{c|c} 1278&2 \\ 639&3 \\ 213&3 \\71&71 \\ \bf 1&  \end{array}

2. Знаходимо спільні дільники.

Один спільний дільник: 1

3. Добуток спільних дільників

НСД(725,1278)=1·1=1

Так як НСД(725,1278)=1, то725 i 1278 - взаємно прості числа.

#SPJ5