ДОПОМОЖІТЬ Розв'яжи рівняння. а)252 - x = 98; б) y + 8,23=12,7; в) 12 цілих 5/8 - x = 7 цілих

3/5; г) 11/15x = 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленцов Дмитрий.
А) 252 - х = 98
х = 252 - 98
х = 154

б) у + 8,23 = 12,7
у = 12,7 - 8,23
y = 4,47

в) 101/8 - х = 38/5
х = -38/5 - 101/8
х = 201/40 або 5ціл 1/40

г) 11/15 - х = 1
х = -4/15

11/15х = 1
х = 11/15