За перший день велесипедисти проїхали 187 км, за другий на 28 км більше,ніж за перший, а за третій

на 17 км меньше, ніж за другий, скільки кілометрів проїхали велосипелисти за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Черников Ваня.
1) 187+28=215(км) за 2 день
2)215-17=198(км)-за 3 день
3)187+215+198=600(км) разом за всі дні