50 БАЛЛОВ!!! ЧЕРЕЗ 10 МИНУТ СДАТЬ!!! залізний брусок має довжину 14 см, ширину 5 і висоту 3 см.

Знайди його масу в кілограмах, якщо маса 1 см3 заліза - 7,85 г

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо об*єм бруска

V = a * b * h = 14 * 5 * 3 = 210 см3

1 см3    -   7,85 г

210 см3  - х г

х = 210 * 7,85 = 1648,5 г або 1 кг 648 г 5 мг маса бруска