Виконайте завдання,використовуючи властивості додавання:18639+8450+31361 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Диброва Жасмина.

Ответ:

Відповідь: 58450

Пошаговое объяснение:

Це формула власності додавання:

(a + b) + c = a + (b + c)

За цією формою ми знаємо, що:

щоб до суми двох чисел додати третє число, можна до першого числа додати суму другого і третього.

Аналогічно ми можемо додати будь яким способом.

Наприклад ось так

(18639 + 31361) + 8450

И тоді ми розуміємо приклад.

У математиці є правило, що дії які написані у скобках завжди виконується першим, ніж дії за ними.

Топ то пишемо:

(18639 + 31361) + 8450 = 50000 + 8450 = 58450

Отвечает Прягаева Лера.
1234+4577+5680=11904