Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 1) 9 i 12; 2) 18 i 30; 3) 48 i 72;​


Ответы на вопрос

Отвечает Малиш Влад.

Ответ:

1).

9 | 3 12 | 2

3 | 3 6 | 2

3 | 3 3 | 3

1 | 1 |

9=3*3*1 12=2*2*3

НСД(9 и 12) = 3

2).

18 | 2 30 | 2

9 | 3 15 | 3

3 | 3 5 | 5

1 | 1 |

18=2*3*3 30=2*3*5

НСД(18 и 30) = 3

3).

48 | 2 72 | 2

24 | 2 36 | 2

12 | 2 18 | 2

6 | 2 9 | 3

3 | 3 3 | 3

1 | 1 |

48=2*2*2*2*3

72=2*2*2*3*3

НСД(48 и 72) = 3