Зведіть до найменьшого спільного знаменника 4/9 і 7/12 1/12 і 1/18 3/10 і 5/8 і 3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Дима.

Ответ:

  1. 4/9 і 7/12= 36
  2. 1/12 і 1/18= 36
  3. 3/10 і 5/8 і 3/4= 40