Рівняння руху вантажного автомобіля має вигляд х1 = –270 + 12t, а рівняння руху пішохода, який іде

узбіччям того самого шосе, х2 = – 1,5 t. Коли й де вони зустрілися?

Ответы на вопрос

Отвечает Силантьева Дана.

Відповідь:

зустріч через 20 с і 30 метрів руху.

Покрокове пояснення:

Х1=-270+12t

X2=-1.5t               X1=X2 зустріч        -270+12t=-1.5t   13.5t=270  t=270/13.5=20(c)

місце зустрічі змінити не можна , і це буде через 30 м

перевіримо так :   -270+12*20=-30

                                -1,5*20=-30      вони рухаються в одному напрямку(знаки руху однакові) і через 30 метрів і 20секунд вони зустрічаються.