Дам 50 балів 3. Укажіть проміжок, якому належить корінь рівняння 2^x= √2​


Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

2^{x} = \sqrt{2}

2^{x+\frac{1}{2} } = 2

x + \frac{1}{2} = 1

x = \frac{1}{2}