При якому значенні а корінь рівняння (6-a)x=24 дорівнює -6 СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

(6 - а)х = 24

(6 - а) * (-6) = 24

6 - а = 24 : (-6)

6 - а = -4

а = 6 - (-4)

а = 6 + 4

а = 10

При а = 10