На шахті за другий тіждень мисяця добули 1490т вугиля що на 756т менше ніж за першій тиждень і на

87т менше ніж за третій скільки тонн вугиля добули на ций шахти за мисяць якщо за четвертій тіждень добули вугиля на 18т більше ніж за другий і третий тіжні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанова Регина.

Ответ:

1490+756=2246 тонн- угля добыли за первую неделю

1490+87=1577 тонн- угля добыли в третью неделю

2246+1577+18=3841 тонн-за четвёртую неделю добыли

1490+2246+1577+3841=9154 тонн угля-всего за месяц на шахте добыли

Пошаговое объяснение: