Квадрат і прямокутник мають однакову площу . Сторони прямокутника 4 см. та 9см. Знайти периметер

квадрата. памагіте будьласка

Ответы на вопрос

Отвечает Маслов Данила.

Ответ:

периметр дорівнює 24.

Пошаговое объяснение:

4×9=36 площа трикутника і квадрата

6×6= 36 (тоді одна сторона рівна 6)

6×4=24 - периметр квадрата