Прямокутник і квадрат мають рівні периметри. Периметр квадрата 84см. Довжина однієї сторони

прямокутника 17см. Знайти площу квадрата і площу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Разинов Юра.

Пошаговое объяснение:

17 + 17 = 34 см 2 ширини

84 - 34 = 50 см 2 довжини

50 : 2 = 25 см 1 довжина

Перевірка:

Р = (25+17) × 2 = 84 см