Використовуючи формулу відстані $ = vt, знайди час, за який автомобіль зі швидкістю 72 км/год подав

стань у 216 км.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Полина.

Ответ:3год

Пошаговое объяснение:S=vt

t=S/v = 216/72 = 3год