Розв'язати складену задачу За 8 зошитів ціною по 2 гривні і 6 альбомів , заплатили 46гривень .

Яка ціна альбома?

Ответы на вопрос

Отвечает Капёнкин Даник.

Відповідь: 5 грн

Покрокове пояснення: 8*2=16

46-16=30

30/6=5