В магазин завени апельсини, банани тa ківі. Апельсинів було 318 кг, що у три рази більше ніж

бананів і на 50 кг менше, ніж ківі. Скільки всього фруктів завезли у магазин. 2.​

Ответы на вопрос

Отвечает Румянцев Никита.

Ответ:

318+50=368кг ківі

318/3=106кг бананів

318+106+368=792 всього фруктів

Пошаговое объяснение: