3. Розв'яжи задачу. 13 За 3 год мандрівник пройшов 11- 25 мандрівнику на зворотний шлях, якщо він

буде рухатися зі швидкістю 19 5- км/год? 25 -. Виконай завдання. км. Скільки часу знадобиться

Ответы на вопрос

Отвечает Ясюченя Арсений.
S = 11 целых 13/25 км - расстояние
v = 5 целых 19/25 км/ч - скорость на обратном пути
t - ?
t = S : v = 11 13/25 : 5 19/25 = 288/25 : 144/25 = 288/25 · 25/144 = 288/144 = 2 (ч) - столько времени потребуется путешественнику на обратный путь.