9/14+2/21 Напевне десятковий дріб зробіть будласка кр нехно не може допомогти


Ответы на вопрос

Отвечает Корчагин Андрей.

Ответ:

31/42

Пошаговое объяснение:

9/14+2/21=27/42(домножуємо на 3)+4/42(домножуємо на 2)=31/42