Помогите пожалуйста срочно! Відстань між містами на карті дорівнює 2,8 см. Знайди відстань між

цими містами на місцевості (у км), якщо масштаб карти 1 : 1 000 000.

Ответы на вопрос

Отвечает Щепкова Настя.

Ответ:

28

Пошаговое объяснение:

1/1 000 000 = 2,8/x

x=2,8·1 000 000 = 2 800 000 см = 28 км - расстояние между этими городами на местности.