За 3 години роботи швачка пошила 21 маску.Після запровадження нової технології продуктивність її

праці зросла на 3 вироби.Скільки масок пошиє швачка за 5 годин за новою технологією?

Ответы на вопрос

Отвечает Хрол Лёня.

Ответ:

21÷3=7 м. за 1 час

7+3=10 м за 1 час ( новая производительность)

10×5=50 м. за 5 часов

ответ 50 масок за 5 часов