1. Знайди 3,5 % від 120. 2. Познач 600% у вигляді числа.3. Познач дріб 1/10 у вигляді відсотка.4.

Дано квадрат зі стороною 8м. Знайди 75% площі цього квадрата.ПОЖАЛУЙСТА❤️​

Ответы на вопрос

Отвечает Наследникова Виолетта.

Ответ:1)3,75

2)6

3)10%

4)S=a*a    S=64  s(75%)=64-16= 48

Пошаговое объяснение:все готово)