Вантаж було перевезено у двох контейнерах. У першому контейнері було перевезено 5 1/8 т контейнерi,

а в другому - на 2 1/2 т меньше. Яка загальна масса перевезеного вантажу?

Ответы на вопрос

Отвечает Юхненко Юрий.

Ответ:

5цiлих1/8-2цiлих1/2=41/8-5/2=41-20/8=21/8=2цiлих5/8-в другому контейнерi

5цiлих1/8+2цiлих5/8=7цiлих3/4масса перевезеного вантажу.