2)... -58 = 60; сколко​


Ответы на вопрос

Отвечает Романчук Алина.

Відповідь:

Невідоме число (х) 188

Покрокове пояснення:

Для того, щоб дізнатися невідоме число (х) треба зробити рівняння:

х-58=60

х=60+58

х=118

Перевірка:

188-58=60

60 и 60 ВСЕ ВІРНО

Отвечает Дамонтов Денис.

Ответ:

118

Пошаговое объяснение:

пускай ... равно х
Тогда х = 60 - (-58) = 60+58=118